Kullanım için talimatlar Hondrogel

Eklem iltihabı, hareketliliğin bozulması, şişme, ağrı, bir kişinin normal ritmini etkileyen, aktif ve dolu bir yaşam sürmesine izin vermeyen hoş olmayan semptomlardır. Bu gibi durumlarda, ortak çözüm yollarının kullanılması gereklidir. Yüksek kaliteli ilaçlar ağrıyı hızla ortadan kaldırabilir ve eklemlerin durumunu normalleştirebilir.

Bir poşet içinde soğutma jeli Hondrogel, ağrıyı hafifletmeye ve düzenli kullanımla eklem sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan bir çaredir. Jel, zor durumlarda yardımcı olabilir ve her türlü eklem hastalıklarını tedavi edebilir.

Soğutma jelini sorunlu bölgeye günde 2-3 kez uygulayın.

Ürünün kullanımı için endikasyonlar

Çare artroz, artrit, radikülit, osteokondroz, gut, sinovit, bursit, osteoporoz, siyatik ve ayrıca sırt ağrısı ve kas kelepçeleri için önerilir.

Hondrogel'de bulunan maddeler, eklemlerin iltihaplı ve iltihaplanmayan hastalıklarında ve ayrıca hastalığın dejeneratif, otoimmün ve bulaşıcı formlarında etkilidir. Çare, hastalığın nedenini ve semptomlarını ortadan kaldırmayı amaçlayan geniş bir etki yelpazesine sahiptir. Eklem dokularının restorasyonu ve ağrının giderilmesi, ilacın etkisinin sonucudur. Hondrogel Jel ile sağlığınızı geri getirin!

araç nasıl kullanılır

Ürünün beklenen etkiyi sağlaması için tam olarak belirtildiği şekilde kullanın. Jelin serbest bırakma formu bir poşettir. Bir paket 5 gramlık 10 poşet içerir. Ürün temiz ve kuru cilde günde 2-3 kez uygulanmalıdır. Gerekli miktarda jeli hafif masaj hareketleriyle sorunlu bölgeye uygulayın ve tamamen emilmesini bekleyin. Jeli durulamanıza gerek yoktur.

Kontrendikasyonlar

Cildin bütünlüğünün ihlali veya amaçlanan uygulama yerinde alerjik reaksiyonların varlığı durumunda jeli kullanmayın. Jelin yerel bir etkisi vardır ve vücudun durumunu etkilemez.

Önlemler

Jelin göz ve mukoza zarlarıyla temasından kaçının. Temas halinde hemen su ile yıkayınız. Ürünü doğrudan güneş ışığından koruyun. Ürünü çocuklara vermeyiniz Hondrogel Kıbrıs'ta Cooling Gel resmi internet sitesinde satılmaktadır. İndirimli fiyat. İndirim ülkenizde geçerlidir.