Kullanım deneyimi Hondrogel

Bacağında bir eklem sorunu yaşayan Elena, incelemede jel kullanma deneyimini bizlerle paylaştı. Kadına göre, kendisi için bilinen herhangi bir ilaçtan daha iyi çalışan bir çare bulmuş.

Vilnius'tan Elena, başparmak artritini tedavi etmek için jel kullandı

"Hayatım boyunca düztabanlarım oldu. Ayağım orta boy ama oldukça ince ve kesinlikle kabarma yok. Ayakkabı seçimi benim için ayrı bir hikaye çünkü kendime uygun model bulmak zor. bedenim ve ayaklarımın dolgunluğu için, bununla yetinmek zorundayım, tabanlı ayakkabılar seçmeye çalışıyorum çünkü düztabanlarımla yürümek çok daha rahat, düz tabanlı modeller giymemeye çalışıyorum ama fark ettim bu ancak şimdi, ayak başparmağının artritini yaşadıktan sonra.

Bale ayakkabıları giydikten sonra başparmak artriti ortaya çıktı

Bir keresinde kendime bale daireleri aldım. Onları gerçekten sevdiğimden değil ama gündelik giyimimle mükemmel görünüyorlardı. İçine özel bir iç taban koymayı düşünmedim, ancak ilk önce düztabanlarımla yapılması gerekiyordu. Çok yürüyorum, bu yüzden sorunlar uzun sürmedi.

Yaklaşık bir hafta sonra baş parmağım ağrımaya başladı. Neler olduğunu anlamadım, eskisi gibi yürüdüm ama acının giderek arttığını hissettim. Evde geçirdiğim günlerden biri biraz düzeldi ama hafta içi geldi ve işe gitmek zorunda kaldım. Tüm ayak parmağı zaten inanılmaz derecede ağrıyordu ve biraz şişmişti. İşten sonra topallamaya başladım ve hemen doktora gittim.

Cerrah parmağımı muayene etti, olası yaralanmaları sordu, bir şey olmadığını söyledim. Sonra ayağıma ve geldiğim ayakkabılara dikkat çekti. Benim için yanlış ayakkabı giymekten dolayı ayak başparmağı ekleminin iltihabı olabileceğini söyledi.

Beni kontrol röntgeni için gönderdi ve evet, artrit doğrulandı. Bu durumda hastaneye güvenilmedi, doktor fizyoterapi, bazı ilaçlar ve idrar tedavisi gibi halk ilaçları tavsiye etti.

Hondrogel bana en güvenilir jel gibi geldi

Elena günde 2-3 kez Hondrogel uyguladı

Evde, bana yazdığı ilaçları incelemeye başladım. Her birini internette kontrol ettim ve Hondrogel gözüme çarptı. Üreticinin bir soğutma etkisi vaat etmesi hoşuma gitti - tam olarak ihtiyacım olan şeydi, çünkü başparmağın eklemi şişmiş ve kaynar su gibi sıcaktı.

Ürünler siparişimin ertesi günü evin yanındaki postaneye teslim edildi. Ambalajın üzerinde ürünün nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak okudum, uygulamada herhangi bir zorluk yaşanmadı. Soğutucu jeli bir poşet içinde günde üç kez eklemime sürdüm ve hafif bir masaj yaptım.

Rahatlama hemen geldi, ancak etki ilk başta kısa sürdü. İki gün sonra eklemim çok daha iyi hissetti. Şişlik gitmişti, parmak artık sıcak değildi, ama yine de biraz acıyordu. Artrit 5 gün sonra tamamen kayboldu. Etkisini pekiştirmek için birkaç kez Hondrogel kullandım, ancak buna artık gerek yoktu, eklemimin normal olduğunu hissettim.

Hondrogel jel ile eklem dokusunun restorasyonu ve ağrının giderilmesi hızlı ve kolay bir şekilde sağlanır. Diğer ilaçların nasıl çalıştığını bilmiyorum ama bence bu jel en iyilerinden biri. Serbest bırakma şeklinin büyük bir artısı vardır - küçük poşetlerin taşınması çok uygundur. Pratik olarak koku yoktur, jel çok çabuk emilir ve yağlı lekeler bırakmaz.

Benimle aynı sorunu yaşayan herkese Hondrogel jeli öneriyorum. Bu ilaç kesinlikle ağrıyı hafifletmeye, şişmeye ve eklem fonksiyonunu geri kazanmaya yardımcı olacaktır.