yorumlar Hondrogel

 • Burak
  Bacağımı ilk kez büktüğümde Hondrogel jeli öğrendim. Çıkık bir eklemim vardı, iyileşmesi çok uzun zaman aldı. Oh, ve bundan bıktım. Merhemler ve prosedürler için çok para verdi. Satın aldıklarıma göre sadece Hondrogel bana önemli ölçüde yardımcı oldu. Şişlik giderildi ve ağrı ortadan kaldırıldı. Bu etkili ilaç sayesinde eklem yavaş yavaş iyileşti.
  Hondrogel
 • Γεώργιος
  Hondrogel ilacını uzun zamandır biliyorum, kış başlamadan önce bile kendim için baktım. Jelde indirim bekledim. Soğuk mevsimde eklemlerim sık sık ağrıyor, merhem kullanmam gerekiyor. Jel ağrıdan kurtulmama yardımcı oluyor ve uyguladığımda yaptığım masaj eklem hareketliliğini artırıyor. İyi bir araç ve ucuz.
  Hondrogel
 • Zeynep
  Bel ağrısı için Hondrogel kullanıyorum. O kadar çok şey denedim ki daha iyisini bulamadım. Ağrı hafifler, durumun gerçekten iyileşmesi için birkaç uygulama yeterlidir. Çanta benim için bir uygulama için yeterli. Ürünü sabah ve yatmadan önce kullanıyorum. Jelden hoş olmayan bir koku yoktur.
  Hondrogel
 • Σοφία
  Annem bana Hondrogel'i önerdiği için çok şanslıyım. Kas ağrılarım vardı, daha önce hiç böyle bir durum yaşamadım ama annem düzenli olarak eklem ve kas ağrıları için çareler kullanıyor. Benim durumumda Hondrogel'in 2-3 gün içinde yardımcı olacağını söyledi. Gerçek olduğu ortaya çıktı! Üç gün sonra saflara geri döndüm. Ben öneririm!
  Hondrogel
 • Σοφία
  Eklem tedavisi için bir çare seçerken, her şeyden önce bileşimine baktım. Hondrogel'i hemen beğendim - hem hyaluronik asit hem de kolajen içeriyor. Malzemelerin geri kalanı doğal, bunlardan herhangi bir faydası olup olmadığını henüz bilmiyorum. Ancak kolajen, hyaluronik asit ve köpek balığı yağı, sağlıklı insanların bile eklemler için ihtiyaç duyduğu şeylerdir.
  Hondrogel
Değerlendirme Hondrogel
4.4
6